IV Kongres COPTIOSH

Centrum Organizacji Przedmiotowo-Tematyczno-Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno-Historycznych w Białymstoku 10.03.2018 roku zorganizował IV Kongres, podczas którego przeprowadzono spotkanie informacyjne Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej.

 

 

 

10 marca na IV Kongresie COPTIOSH pojawił się Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Białymstoku. Przedstawicielem RODMu była dr Małgorzata Ocytko, która reprezentowała RODM jako partnera Centrum Organizacji Przedmiotowo-Tematyczno-Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno-Historycznych, już 2 rok z rzędu.

Odbiorcami spotkania, podczas którego można było dowiedzieć się o zasadach działalności Regionalnych Ośrodków Debaty, dowiedzieć o możliwości odbycia wolontariatu, usłyszeć o planowanych działaniach w ramach Strategii Polityki Zagranicznej mogli uczestniczyć Olimpijczycy z całej Polski, którzy przybyli na Wydział Historyczno-Socjologiczny Uniwersytetu w Białymstoku.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Białymstoku otrzymał oficjalne podziękowanie od Komitetu Organizacyjnego COPTIOSH za dwuletnie zaangażowanie w pomoc przy organizacji olimpiad.