Wirtualne Targi Pracy EPSO

Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Holandia, Szwecja oraz Polska. Obywatele tych krajów mają szansę na wzięcie udziału w wirtualnych targach pracy, które odbędą się 28. listopada. Planujesz międzynarodową karierę? Interesują Cię zagadnienia UE? Chciałbyś wziąć w nich udział? Więcej informacji znajdziesz w artykule.

„Niezależnie od tego, czy pracujesz dla instytucji UE czy agencji UE, Unia Europejska oferuje każdemu stymulujące i wymagające miejsce pracy. Z zadowoleniem przyjmuje kandydatów ze wszystkich środowisk, więc kariera w jej szeregach oznacza pracę z różnorodną i wielokulturową grupą kolegów. Podczas takiej pracy istnieje również szansa na to, aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności językowe. Większość stanowisk w UE wymaga znajomości co najmniej dwóch języków europejskich. Rozpocznij karierę w Unii Europejskiej, a będziesz mógł dalej doskonalić swoje umiejętności językowe, uczęszczając na kursy językowe. Konkurencyjne wynagrodzenie oferowane jest wszystkim wybranym kandydatom.”

W taki sposób organizatorzy Wirtualnych Targów Pracy EPSO zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu, które pomaga zrozumieć europejski rynek pracy. Niniejsze targi organizowane są przez instytucje unijne i odbędą się 28 listopada w godzinach 16:00-20:00 podczas transmisji on-line. Jest to niezwykła okazja do uzyskania informacji na temat procedur konkursowych, doinformowanie się w kontekście szans na znalezienie przez Polaków zatrudnienia w strukturach UE oraz szansa na zadanie pytań pracownikom EPSO. Jako uczestnik masz możliwość zapoznania się z informacjami i możliwościami dotyczącymi pracodawcy. Wybierz konkurs szans lub rekrutacji, w którym chcesz dowiedzieć się więcej lub złożyć wniosek, a następnie zaangażować się w rozmowy tekstowe jeden na jeden bezpośrednio z rekruterem z EU Careers.

Podczas tego wydarzenia będziesz mógł łączyć się bezpośrednio z pracownikami z EU Careers (Europejskiego Biura Doboru Kadr) o możliwościach kariery z domu, biura, smartfona lub tabletu. W targach udział brać będą m.in. eksperci w dziedzinie ekonomii, asystenci językowi, sekretarze, tłumacze, prawnicy. Podczas tego wydarzenia będzie można również zaangażować pracowników z lokalnych biur w Czechach, Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce i Szwecji. Personel będzie pod ręką, aby odpowiedzieć na twoje pytania w swoim języku narodowym, badając możliwości Unii Europejskiej.

Warunkiem uczestnictwa w targach jest konieczność rejestracji. Tej dokonać można klikając w TEN LINK. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, reprezentowania polskich uczestników i do poszerzenia swojej wiedzy w sektorze europejskiego rynku pracy!