Seminarium Europejskie „Dyplomacja publiczna Europy”

Spotkanie w Opolu, które odbyło się 28 sierpnia, zainicjowało szereg wydarzeń realizowanych w ramach konsultacji obywatelskich. Od tej pory każdy RODM organizuje działania w ramach konsultacji, na których skorzystanie serdecznie zachęcamy.

Seminarium Europejskie organizowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu odbyło się 28 sierpnia 2018 roku w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu. Składało się z dwóch paneli tematycznych – Tożsamość europejska. Między uniwersalizmem a narodowościami; oraz Dyplomacja publiczna, kulturalna, samorządowa i ekonomiczna jako odpowiedź na problem politycznej jedności w Europie. Serdecznie dziękujemy za obrady oraz za zaproszenie na seminarium.
 
Fot. Małgorzata Ocytko
 
Już jutro (6 września) czeka na nas kolejne spotkanie w ramach konsultacji, tym razem organizowane przez RODM Kraków. Zaś 5 października będą mogli Państwo wziąć udział w debacie organizowanej przez nasz Ośrodek. Zachęcamy do obserwowania naszej strony, jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w takim wydarzeniu. W ciągu najbliższych tygodni podamy bardziej szczegółowe informacje.