Zasady Przetwarzania Danych Osobowych

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Państwa danych osobowych przez RODM Białystok.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO)

Stowarzyszenie Edukacji i Dialogu „Fontis et Futura” informuje, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Edukacji i Dialogu „Fontis et Futura” (ul. Stołeczna, nr 14B lok. 23, 15-879 Białystok, NIP: 5423228262, tel. +48 (85) 66 54 549, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  2. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych.
  3. Z Administratorem Danych Osobowych można skontaktować się korespondencyjnie (Stowarzyszenie Edukacji i Dialogu „Fontis et Futura”, ul. Stołeczna, nr 14B lok. 23, 15-879 Białystok) bądź mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  4. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać w celu przeprowadzenia procedury w zakresie realizacji zleconych zadań publicznych, w tym m.in. naboru wniosków, opracowania ofert, zlecania i rozliczania zleconych zadań, przeprowadzenia kontroli wykonanych zadań oraz w celach archiwizacyjnych.
  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w procesie zawarcia umowy o realizację zadań w zakresie danej współpracy bądź udziału w realizowanych przez Stowarzyszenie działaniach.
  6. Przetwarzane będą następujące dane osobowe: imię nazwisko; adres zamieszkania i adres korespondencyjny; numer telefonu kontaktowego; adres poczty elektronicznej.
  7. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych na podstawie  przepisów prawa.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych, prawo ich sprostowania oraz w zakresie wynikającym z przepisów do usunięcia, jak również prawo do ograniczenia przetwarzania.
  10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa.