EPSO: Internetowe Targi Pracy UE

„Kształtuj z nami przyszłość Europy” to hasło przyświecające w tym roku Europejskiemu Urzędowi Doboru Kadr (EPSO), który już 15 marca w godz. 16:00-20:00 organizuje targi pracy online.

Po raz kolejny Europejski Urząd Doboru Kadr organizuje Internetowe Targi Pracy UE – wydarzenie przeznaczone dla uczestników z 8 krajów, w tym także z Polski. Targi są okazją do uzyskania  szczegółowych informacji na temat procedur konkursowych, zwiększając szanse na znalezienie zatrudnienia w strukturach UE.  To także możliwość bezpośredniego porozmawiania z pracownikami EPSO. Jako uczestnik masz możliwość zapoznania się z informacjami i możliwościami dotyczącymi pracodawcy. Wybierz konkurs szans lub rekrutacji, w którym chcesz dowiedzieć się więcej lub złożyć wniosek, a następnie zaangażować się w rozmowy tekstowe jeden na jeden bezpośrednio z rekruterem z EU Careers.

„Niezależnie od tego, czy pracujesz dla instytucji UE czy agencji UE, Unia Europejska oferuje każdemu stymulujące i wymagające miejsce pracy. Z zadowoleniem przyjmuje kandydatów ze wszystkich środowisk, więc kariera w jej szeregach oznacza pracę z różnorodną i wielokulturową grupą kolegów. Podczas takiej pracy istnieje również szansa na to, aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności językowe. Większość stanowisk w UE wymaga znajomości co najmniej dwóch języków europejskich. Rozpocznij karierę w Unii Europejskiej, a będziesz mógł dalej doskonalić swoje umiejętności językowe, uczęszczając na kursy językowe. Konkurencyjne wynagrodzenie oferowane jest wszystkim wybranym kandydatom.”

 

Na targi pracy EPSO można się rejestrować poprzez stronę: https://app.brazenconnect.com/a/gcf/e/4mqVP

Informacja o wydarzeniu dostępna w serwisie społecznościowym Facebook. W przypadku rejestracji znajomość języka ojczystego jest brana pod uwagę.