Savoir-vivre i elementy protokołu dyplomatycznego

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie dotyczące protokołu dyplomatycznego, którą nasz ośrodek organizuje razem z Narodowym Instytutem Samorządu terytorialnego oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Białymstoku.

Zasady dobrego wychowania sprawdzają się nie tylko w codziennych i prozaicznych czynnościach. Co jeśli poza znajomością układu stołu potrzebujemy również znajomości precedencji? Kogo witamy pierwszego, po której stronie ustawiamy gości, jak odpowiednio ubrać się na spotkanie dyplomatyczne, kiedy całujemy panie w dłoń, a kiedy nie? Na te i wiele różnych pytań będą mogli Państwo szukać odpowiedzi 23 marca 2018 roku w Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych w Białymstoku. Wystarczy jedynie zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Informacje szczegółowe znajdą Państwo podniżej:

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

– Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej – automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy. W przypadku nieotrzymania powyższej informacji, prosimy wypełnić formularz ponownie.

– Liczba miejsc jest ograniczona.

– NIST zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia bądź zmiany terminu, jeśli wynikną nieprzewidziane trudności organizacyjne, uniemożliwiające przeprowadzenie szkolenia, o czym najpóźniej 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem szkolenia poinformuje na stronie internetowej www.nist.gov.pl

PEŁNY HARMONOGRAM SPOTKANIA ZNAJDĄ PAŃSTWO TU.