Białostoccy liderzy przedsiębiorczości

21 listopada 2019 r. gościliśmy Andrzeja Parafiniuka, Prezesa Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego na spotkaniu z młodzieżą z Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.

Seminarium poświęciliśmy białostockim liderom przedsiębiorczości i twórcom największych podlaskich firm, takich jak Mirosław Angielczyk (Dary Natury), Jarosław Antychowicz (Infiniti – agencja internaktywna), Maciej Szumski (Plum), Helena Burzyńska (Arhelan) czy Adam Bryglewski (Adampol).

Na konkretnych przykładach młodzież dowiedziała się jaka idea przyświecała poszczególnym liderom. Do głównych elementów sukcesu mówca zaliczył pomysł na biznes, ludzi współpracujących, zaplecze ekonomiczne, elementy osobowości jak również szczęście. Andrzej Parafiniuk w przystępny sposób wyjaśnił słuchaczom, jak podlascy liderzy budowali własne firmy w oparciu o rzetelność, zaufanie, uczciwość i własny rozwój. Młodzież dowiedziała się także o tym, że w biznesie jak w życiu podstawową rolę odgrywa dbałość o pracownika i jego zaufanie do firmy.

Dziękujemy wszystkim nacyzm gościom za ciekawą dyskusję!